Daniel Niemann
Säljare
nina.bjornsdotter@biovisor.se Peter Settman
Styrelseordförande
Medgrundare
Susan Andersson
Inköp- och kvalitetsansvarig
Viktoria Tholander
Personal- och marknadschef
daniel.niemann@biovisor.se 073-539 25 18 jessica.sandqvist@biovisor.se Andreas Bengtsson
VD / Leg Läkare
Grundare av företaget
andreas.bengtsson@biovisor.se peter.settman@biovisor.se viktoria.tholander@biovisor.se Nina Björnsdotter
Ekonomiansvarig
susan.andersson@biovisor.se 
 076-247 70 80
072-3340025
Jessica Sandqvist
Säljare

Kontakta oss gärna med dina förfrågningar.
Vi ser fram emot ditt meddelande!

Måndag-Fredag: 08.00-17.00
Ring oss på 08-195 211

Biovisor Healthcare AB
Ormestad 1, 610 31, Vikbolandet, Sverige
Org.nr: SE559178-6370

TOP
error: Content is protected !!